Ballina ShowBiz Si kurrë më parë Alketa Vejsiu ndan foto e zhveshur nga shtrati

Si kurrë më parë Alketa Vejsiu ndan foto e zhveshur nga shtrati

289
0
SHPËRNDAJE

Moderatorja Alketa Vejsiu ka befasuar me postimin e saj më të fundit. 

Ajo ka ndarë një foto artistike të realizuar nga shtrati i saj ku duket e zhveshur mbuluar me çarçaf.

Në dorën e prezantueses së emisionit ‘Në kurthin e Piter Pan’ nuk mungon një libër dhe kurrësesi buzëqshja rrezëllitëse.

‘Cili eshte libri juaj i preferuar? Duhet te shtoj disa libra ne bibloteke dhe e di qe do me sugjeroni tituj te mire…’ ka shkruar Alketa krah fotos së postuar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments