Ballina Jetë Astrologji SI E NXIRRNI INATIN SIPAS SHENJËS SË HOROSKOPIT?

SI E NXIRRNI INATIN SIPAS SHENJËS SË HOROSKOPIT?

483
0
SHPËRNDAJE

Ja si reagojnë shenjat kur janë të mbushura me inat…

Dashi: Harxhon të gjitha paratë e kursyera

Demi: Ulëret në jastëk

Binjakët: Shkon për një shëtitje derisa të qetësohet

Gaforrja: Shkojnë të flejë gjumë dhe të qetësohen

Luani: Godasin veten

Virgjëresha: Godet dicka shumë fort

Peshorja: Inati luan në kokën e tyre, në fytyrë duken shumë të qetë

Akrepi: Godet muret

Shigjetari: Thyen qelqërina

Bricjapi: Merr frymë thellë dhe mundohet të nxjerr inatin

Ujori: Qëndrojnë vetëm ose shkojnë të rrahin dikë

Peshqit: Dëgjon muzikë dhe qetëson veten

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments