Ballina, Muzike, ShowBiz

Shqipëria kualifikohet në finalen e Eurosong

Pas një suksesi të padiskutueshëm, Eugent Bushpepa mundi të fitonte vendin në finale.

Performanca e tij elektrizuese ka fituar zemrat e teleshikuesve.

Kënga ‘Mall’ do të konkurojë dhe në natë finale, me shpresën se do të renditet ndër këngët më të vlerësuara.

Eugenti u rendit i teti në kualifikimin për në finale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads