Ballina Shendetesi Shkurte Gashi nuk mund të këndojë më në Maqedoni dhe kjo është...

Shkurte Gashi nuk mund të këndojë më në Maqedoni dhe kjo është arsyeja! (Video)

1611
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Shkurte Gashi, shpesh është bërë një nga emrat më të njohur të muzikës.

Emri i saj përveç mbrëmjeve muzikore, është mjaft i kërkuar shumë edhe në dasma shqiptare në të gjitha trevat.

E Shkurta ka qenë mjaft  e kërkuar edhe në dasmat e shqiptarëve në Maqedoni, por ajo nga tani nuk do të mund të këndojë më në këto treva shqiptare, shkruan Magazina.al

Magazina.al, ka mësuar se Shkurtës i është pamundësuar pjesëmarrja në dasma në Maqedoni dhe të gjitha dasmat e caktuara për vitin 2018 tashmë janë anuluar.

Për më shumë Magazina.al, do të mësojë në ditët në vazhdim se kush është personi i cili ia ka “ndaluar” këngetares Maqedoninë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments