Ballina ShowBiz Shkëndija mbulohet sërish për Ramazan, ka një mesazh për ndjekësit…

Shkëndija mbulohet sërish për Ramazan, ka një mesazh për ndjekësit…

299
0
SHPËRNDAJE

Shkëndije Mujaj është ndër fytyrat më të komentuara të rubrikave rozë.

Me shumë postime, ajo vërtetë se ndezë rrjetet sociale, duke marrë komente dhe pëlqime të shumta, shkruan Kosovarja.
Ndryshe nga 11 muaj ku Shkëndijen shpesh e shohim tejet provokuese, për muajin e Ramazanit ajo vë edhe mbulesë.

Pavarësisht gjykimeve të shumta të adresuara lidhur me këtë gjë, ajo ka vetëm një mesazh që thotë: “Unë njerëzit nuk i bëj hesap çfarë thonë” . Ja shikojeni edhe vet..

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments