ShowBiz

Shkenda duket seksi edhe pas gjumit, ja si shfaqet nga banjo

Shkenda Dubova ka shfaqur edhe një herë fizikun e saj seksi.

Ajo po përkujdeset shumë për trupin e saj e madje i jep këshilla edhe të tjerave si të ushqehen shëndetshëm dhe të mbajnë vijënn njëkohësisht.

Këtë herë Shkenda Dubova ka postuar një fotografi ku shihet me një veshje të gjumit, që i shfaqë shumë mirë format e trupit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads