Ballina ShowBiz Shkenda Dubova e ha mëngjesin gjysmënudo

Shkenda Dubova e ha mëngjesin gjysmënudo

271
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell në treg ndonjë projekt të ri muzikor

Megjithatë ajo është shumë e kompletuar në jetën e saj private, dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi edhe përmes rrjeteve sociale.

Në fotografi ajo shfaqet në shtrat me veshje mjaftë provokative  duke ngrën mëngjes.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments