ShowBiz

Shkenda Dubova blen qafore të shtrenjtë, zhvishet për ta reklamuar

Këngëtarja kosovare, Shkenda Dubova i ka bërë një dhuratë të shtrenjtë vetës.

Ajo ka blerë një qafore të shtrenjtë dhe këtë detaj e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. E shfaqur veç me peshqir në kokë, Shkenda ka vë në pah qaforen e saj gjigante.

Kujtojmë që Shkenda jeton në luks, ku në postimet e saj, ajo shfaqet nga vende të ndryshme të botës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads