Astrologji, Jetë

Shenjat Më Me Fat Për Sot Dhe Nesër

Në parashikimin për datën 17 dhe 18 Nëntor, kjo date dhe Afërdita ne Luan thuhet se takohet me lidhjen veriore te Hënës ne Luan.

LIDHJA VERIORE E HENES ESHTE RRUGA JONE DREJTE TE ARDHMES

Lidhja me Afërditën sot do tregoj FATIN E PERBASHKET qe na lidh te gjitheve me njeri tjetrin

E rëndësishme është te kërkojmë te mbledhim fuqitë tona se bashku për nje fitore me te madhe sociale.

Ne rast dështimi ne jetën personale e sociale duhet te rishikoni ku e keni pozicionuar veten ne rangun social dhe me ke persona keni bashkëpunuar. Duhet te rishikoni pozicionet tuaja.

Dashi duhet te jete me social dhe me dominant ne vepra bamirëse për te patur sukses ne dashuri.

Demi do tentoj te gjej mirëkuptim me njerëzit e familjes duke e ndjere se përkushtimi aty është e ardhmja e tyre.

Binjaket duhet te jene me te sinqerte e dashamires ne komunikim dhe ne dhënien e mesazheve Sot do kenë një takim interesant.

Gaforrja duhet te jap prova besnikërie dhe zotërie ne qofte se do te këtë fitime personale dhe ekonomike.

Luani duhet me çdo kusht te përfitoj nga mundësia per reklamuar veten ne një ambient ku do këtë te ftuar.

Virgjëresha mund ta provoj te lere veten te lire shpirtërisht dhe ti dorëzohet nje pasioni vetëm e vetëm se e ndjen thellësisht.

Peshorja me pak mund te fitoj sot zemrat dhe vëmendjen e te tjerëve dhe kjo do tja lehtësoj te ardhmen.

Akrepi do triumfoj ne karriere pasi do bej diçka qe te tjerët nuk do guxonin apo kishin vëmendjen ta bënin.

Shigjetari do përfitoj nga ndihma qe vijnë edhe nga large apo jashtë vendit duke treguar se zgjerimi i tregut është e ardhmja e tij

Bricjapi do përpiqet te gjej pasurinë apo sigurinë shpirtërore duke numëruar te mirat morale qe ka bere dhe çfarë duhet te prese si shkëmbim.

Ujori do ketë fat ne partneritet duke bere zgjidhjen e duhur apo bashkëpunimin e duhur dhe kjo i rit përqindjen e fitimit.

Peshqit e kane karmike sot te gjejnë një pune apo veprimtari qe tu tregoj te tjerëve qe di te bej gjera me vlere.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads