Ballina ShowBiz Shaka ‘pa kripë’, me vajzën e shëndoshë… dietologen e njohur shqiptare e...

Shaka ‘pa kripë’, me vajzën e shëndoshë… dietologen e njohur shqiptare e ‘masakrojnë’ në rrjet

377
0
SHPËRNDAJE

Ndonjëherë, edhe ndonjë shaka e vogël mund të keqkuptohet dhe të keqinterpretohet, veçanërisht nëse je person publik dhe ndiqesh nga një numër i madh personash që besojnë dhe kanë pritshmëri tek ty.

Kështu i ka ndodhur dietologes Blerina Bombj Troci, e cila ka publikuar foton e disa personave, mes të cilëve ndodhej edhe një vajzë mbipeshë.

Blerina shkruan me humor:

“Dikush t’i tregojë kësaj vajzës së mesit që zgjidhja është Blerina Diet. Kush nuk e merr dot me humor këtë status, të kalojë në faqe tjetër për moralin”.

Mirëpo, edhe pse e ka sqaruar që është shaka, ndjekësit e kanë “mbytur” në komente. Disa prej tyre i gjeni edhe më poshtë.

640-0-5b50951f39268

640-0-5b50951e88f55640-0-5b50951fd27d5

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments