Ballina ShowBiz Sërish Demi dhe si gjithmonë në Ibiza… vijnë një palë të pasme...

Sërish Demi dhe si gjithmonë në Ibiza… vijnë një palë të pasme ‘eksplozive’

371
0
SHPËRNDAJE

Demi Rose njihet për format e saj “shpërthyese”, dhe as këtë herë nuk ka nguruar t’i nxjerrë ato në pah.

Modelja 23-vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë në Ibiza, gjatë një eventi në mbremje për linjën e saj “Isawitgfirst.com”.

E veshur me një jumpsuit të ngjitur pas trupit, ish-e dashura e reperit Tyga u sigurua të kthente kokat e të gjithëve.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments