Home Ballina SERBËT TALLEN ME SHAQIRIN DHE FLAMURIN E KOSOVËS, SHIKONI VIDEON

SERBËT TALLEN ME SHAQIRIN DHE FLAMURIN E KOSOVËS, SHIKONI VIDEON

149
0
SHARE

Crvena Zvezda shkaktoi befasi të madhe duke e mundur Liverpoolin në kuadër të xhiros së katërt të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve me rezultat 2:0, raporton Insporti.com.

Në ndeshjen e zhvilluar të martën në Beograd, për Liverpoolin mungoi futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri.

Ai nuk u ftuan nga trajneri Jurgen Klopp në mënyrë që mos të ketë provokime në Beograd.

Ai nuk u ftuan nga trajneri Jurgen Klopp në mënyrë që mos të ketë provokime në Beograd.

Mediat serbe e kanë publikuar një video ku janë tallur me Kloppin dhe Xherdan Shaqirin.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of