Ballina, Kosovë, Lajme

Sejdiu nuk i përmban lotët teksa lexon letrën e djalit në emision

Ish-presidenti Fatmir Sejdiu dhe ish-zonja e parë e vendit Nezafete Hoxha Sejdiu janë emocionuar shumë në fund të emisionit Talk në KTV, pasi kishin lexuar letrën e shkruar nga djali i tyre në Amerikë, Ylli, që së fundmi u përball me disa probleme shëndetësore.

Në letër, Ylli ka rrëfyer momentet më të bukura me familjen e tij dhe ka folur për vajzën e madhe të cilën e kishte pagëzuar ish-presidenti Sejdiu, pasi ishte mbesa e parë në familje.

Për ta parë momentin, ndiqeni videon më poshtë, në minutat e fundit.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads