Ballina Muzike Samanta Karavella dhe Ermal Fjezullahu sjellin klipin e ri “Faj” (Video)

Samanta Karavella dhe Ermal Fjezullahu sjellin klipin e ri “Faj” (Video)

435
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarët Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Faj” titullohet kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Alandy, teksa vargjet e tekstit i ka shkruar Filloreta Raçi.

Kënga është ritmike dhe me tendencat për t’u shndërruar në hit.

“Faj” është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, i cili është punuar nga MAX Production.

Dyshja në fjalë vazhdojnë të jenë dy emra mjaft të kërkuar nga publiku në koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments