ShowBiz

Rozana Radi tregon prejardhjen e emrit të saj

Këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjete sociale.

Një nga pyetjet kishte të bënte me emrin e saj, se përse i është vendosur Rozana. Këngëtarja u shpreh se gjyshja e saj e kishte emrin Roza dhe për këtë arsye prindërit i vendosën emrin Rozana

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads