Ballina Yjet Rovena-Stefa-fyen-simbolet-te-shenjta-kombetare-foto/

Rovena-Stefa-fyen-simbolet-te-shenjta-kombetare-foto/

341
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa fyen simbolet kombëtare, duke i vendos në pozat e saj provokuese, shkruan Magazina.al.

Në një fotografie të ngarkuar në rrjetin e saj social në Facebook, Stefa ka vendosur flamurin kombëtare por edhe emblemat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe atë të Ushtrisë Çlirimtare për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc, duke u munduar të zbukurojë e trupit të saj zhveshur.

Këngëtarja, Rovena Stefa kohëve të fundit është është fokusuar vetëm në fotografi, duke mos i dhënë rëndësi zërit të saj.

Ajo vazhdimisht mundohet të qëndrojë në qendër të vemendjes me pozat provokuese por që edhe me këtë po ia huqë.

Jo vetëm kaq, vlenë të theksohet se Rovena në këtë pozë provokuese ka përdorur në masë të tepruar të ‘Photoshopin’.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments