Ballina ShowBiz Ronela paralajmëron projektin e ri, kaq të veçantë se keni parë kurrë...

Ronela paralajmëron projektin e ri, kaq të veçantë se keni parë kurrë (FOTO)

708
0
SHPËRNDAJE

Kënga e fundit që ka lansuar është ‘Diamanta’,  së bashku me artistin e njohur Young Zerka, shkruan Magazina.al.

E kësaj radhe, mesa duket ajo shumë shpejt do sjellë projektin e ri ‘Maje men’, me një pamje unike dhe tejet të ndryshme ngaqë jemi mësuar të shohim. Me grim më të rëndë dhe një palë brinjë në kokë, Ronela ju çmend me dukjen e saj.

Kënga pritet të publikohet gjatë muajit prill, këtë e ka bërë të ditur përmes imazheve që ka shpërndarë në llogarinë e saj Instagram.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments