Ballina ShowBiz Ronela ndryshon tërësisht pamje, kështu vështirë se mund ta njihni!

Ronela ndryshon tërësisht pamje, kështu vështirë se mund ta njihni!

224
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja, Ronela Hajati është në përgatitje të videoklipit të ri, shkruan Magazina.al.

E mesa duket, kësaj radhe Hajati ka vendosur të transformohet tërësisht si në pamje ashtu edhe në dukje. Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj Instagram, ajo duket aq ndryshe sa vështirë mund ta njihni.

Shikojeni imazhin në vazhdim.

Me grim më të rëndë dhe me flokë ngjyrë gri, Ronela ju magjeps me pamjen e saj. Ndryshe, edhe pak kohë kanë mbetur deri nga publikimi i këngës.

‘Diamanta’, është projekti i fundit i lansuar me Young Zerkën.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments