ShowBiz, Yjet

Rita pozon në krah të aktorit Luke Evans

Luke Evans ka pozuar përkrah Rita Orës në tepihun e kuq në ceremoninë e Brit Awards.

Aktori uellsian nuk ka mundur t’i rezistojë bukuroshes shqiptare, ashtu që ka pozuar bashkë me të.

Në rrjetet sociale menjëherë janë shpërndarë fotografitë e dyshes së famshme.

Aktori ndodhet në Brit Awards për të ndarë një çmim, ndërsa këngëtarja shqiptare do të performojë në skenën e evenimentit muzikor.

Evans e nisi karrierën e aktrimit duke performuar në teatër, kryesisht në teatrot e Londrës, West End.

Debutimin në Hollywood e bëri në vitin 2010 në ribërjen e filmit “Clash of the Titans”.

Më pas, ai është angazhuar në filma aksion dhe triler, si “Immortals” (2011), “The Raven” (2012) e “The Three Musketeers” (2011).

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads