ShowBiz

Rita Ora tregon linjat në bikini nga Kalifornia(FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po vërteton epitetin e një prej femrave më seksi në botë.

Bukuroshja nga Prishtina së fundmi po qëndron në Kaliforni për angazhimet e saj muzikore.

Ajo ka shfrytëzuar kohën për të pushuar në brigjet kaliforniane ku ka pozuar në bikini.

Rita shfaqet jashtëzakonisht atraktive teksa shihet e shtrirë në gurë.

Këngëtarja vazhdon të jetë pa të dashur dhe jeta private e saj nuk ka qenë shumë në fokus së fundmi.

Ajo publikoi një varg këngësh që e rikthyen në skenën muzikore botërore dhe për vitin 2018 po bën gati një album.

Rita performoi për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads