Kosovë

Rita Ora shfaqet joshëse në Instagram teksa tregon asetet e saj në resortin e përkryer turistik

Rita Ora është siguruar që të rrahurat e zemrës të shpejtohen te gjinia e kundërt.

Këngëtarja nga Kosova ka vazhduar që të kënaqë adhuruesit e saj në Instagrm duke i gëzuar me foto atraktive të saj.

27 vjeçarja është siguruar që asetet e saj të shfaqen plotësisht teksa po ashtu kamera ishte në fokus të trupit të saj ku ajo të veshur kishte vetëm një palë bikini të kuqe.

Kjo seri postimesh nga Rita ësht vetëm një nga shumë prej tyre që janë shfaqur në internet që prej se Rita shkoi në pushime të shkurtëra në fundjavë.

Po ashtu këngëtarja publikoi edhe një seri fotosh nudo teksa ajo shfaqej tejet seksi në imazhet e publikura.

Rita po ashtu së fundmi regjistroi projektin me Liam Pyane specifikisht për “Fifty Shades Freed”, serinë e filmave romancë, që e pa të kurorëzuar dashurinë e Christian Grey dhe Anastasia Steele.

Filmi e shfaqë aktoren Dakota Johnson në karakterin e Anastasia të martuar me Chrstian Grey që interpretohet nga Jamie Dornan.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads