Ballina Ballina Rita Ora promovon turneun e koncerteve me video provokuese

Rita Ora promovon turneun e koncerteve me video provokuese

592
0
SHPËRNDAJE
**USA ONLY* Ibiza, Spain - Rita Ora and friends enjoy a boat day in sunny Formentera. The pop star, who recently split with her ex-Ricky Hil, showed off her impressive figure in a black and white bikini. Rita had a blast with friends as she suntanned, danced and partied aboard the luxury vessel. The 24-year-old is taking a brief hiatus in-between filming for the upcoming series of The X Factor. AKM-GSI August 3, 2015 **USA ONLY** To License These Photos, Please Contact : Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 steve@akmgsi.com sales@akmgsi.com or Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com ginsburgspalyinc@gmail.com

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja jonë muaj më parë kishte krijuar një atmosferë fantastike në Prishtinë, me rastin e dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja tani po vazhdon me projekte të reja dhe koncerte anembanë globit pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngë të reja.

Ajo së fundi ka paralajmëruar një turne në kontinentin evropian duke filluar në Skoci për të vazhduar në Angli, Belgjikë, Holandë, Gjermani, Francë dhe për të përfunduar në Danimarkë.

Por, për të promovuar këtë turne Ora ka filluar xhirimin e një video reklamuese teksa shihet tejet joshëse dhe seksi.

“Po vijë në qytetin tuaj më të afërt. Girl Tour”, ka shkruar ndër të tjerash Rita në llogarinë personale në Instagram.

auto_Screenshot_41524820742

0803-rita-ora-hot-main-launch-3

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments