ShowBiz, Yjet

Rita Ora pozon me shumë stil pranë pemës me mandarina, jep një mesazh për gratë

Këngëtarja Rita Ora rrëmben gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive, duke ndarë me fansat shpesh momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në Instagram, ku shfaqet mjaft me stil në ngjyrën e portokalltë.

Rita ka pozuar pranë një peme me mandarina, ndërsa ka dhënë një mesazh të fuqishëm për gratë.

“GRUAJA – të enjteve ne kapim atë që duam dhe përgatitemi për fundjavën…”, ka shkruar Ora.

Ndryshe, javë më parë ajo bëri të ditur se ka nisur punën për këngën e saj më të re.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads