Ballina ShowBiz Rita Ora kalon limitet, gjoksin nuk ia mbajnë dot bikinet (FOTO)

Rita Ora kalon limitet, gjoksin nuk ia mbajnë dot bikinet (FOTO)

472
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur shqiptare me renome botërore, Rita Ora, vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte.Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.Jo të rralla janë rastet kur Ora publikon ndonjë fotografi provokuese për fansat e saj.

Një të tillë, ajo e ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse teksa pozon me bikini në pishinë.Ajo çfarë vërehet është fakti se bikinit që ajo kishte veshur, ishin tepër të vogla për të mbuluar gjoksin e saj atraktiv.

Kjo gjë është vërejtur edhe nga fansat, të cilët kanë përmendur në shumë prej komenteve që i kanë lënë fotografisë.Mbase këngëtarja e ka bërë me qëllim këtë gjë për të vënë më tepër në pah gjoksin e saj.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments