ShowBiz, Yjet

Rita Ora dhe Dua Lipa sollën plot sharm me veshjet në Brit Awards

Brit Awards u zhvillua në 02 Arena të Londrës dhe u ndoq me mjaft interes edhe në trojet shqiptare.

E gjithë kjo në saje të dy këngëtareve shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa, të cilat tashmë kanë pozuar në qilimin e kuq.

Rita kishte të veshur një fustan të bardhë me fije teksa kishte të zbuluar supet, gjë që e bënte të shkëlqente bukuroshen tonë.

Gjersa Lipa kishte të veshur një fustan në formë të tylit ngjyrë rozë teksa i zbulon paksa supet, gjë që ka marrë edhe komplimentet e para të organizatorëve të festivalit.

Mediat ndërkombëtare kanë lavdëruar dukjen e dyshes shqiptare, ku vajzat u kanë lënë përshtypje pozitive edhe kreatorëve të modës.

Theksojmë se Dua ishte e nominuar në pesë kategori, ndërsa fitoi dy çmime.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads