Yjet

Rita bëhet “tapë” me tequila pas Brit Awards

Rita Ora nuk është parë në gjendje tepër të dehur pas mbrëmjes se mbrëmshme për Brit Awards

Rita Ora është bërë objekt i mediave britanike pasi që është parë e dehur “tapë” pas ndarjes se çmimeve Brit Awards.

Ajo është parë në këtë gjendje bashkë me  Holly Willoughby, Rita Ora, Abbey Clancy dhe Liam Gallagher të cilët janë çmendur gjatë këtyre festave.

Rita vetëm këndoi mbrëmë në këtë event por nuk ishte e nominuar.

Nga ana tjetër, këngëtarja tjetër kosovare Dua Lipa mori dy çmime Brit në ngjarjen më të madhe të muzikës në Britani.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads