ShowBiz

Orinda pozon sensuale nga vaska!

Moderatorja dhe këngëtarja Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet mjaft sensuale.

Në këto foto Hutën e shohim në një vaskë, por e veshur më në formë dhe seksi se asnjëherë. Aktualisht ajo është drejtuar emisionin “Jo vetëm modë” në Klan si dhe është pjesë e jurisë për të rinj të edicionin e 20-të të “Kënga Magjike”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads