Ballina ShowBiz Rina flet për këngën “Shqipe” të Taynas

Rina flet për këngën “Shqipe” të Taynas

451
0
SHPËRNDAJE

Reperja Rina e cila po komentohet mjaft shumë kohëve të fundit, e ftuar në emisionin Top Koha Music, ka folur për dy projeket e saj të fundit, si dhe krahasimet që i bëhen me reperet e tjera.

Ndër tjerash, ajo ka folur edhe për këngën “Shqipe” të reperes Tayna, e cila u komentua si “diss” kundrejt Rinës, veçanërisht, pjesa “Who’s your mami?”.

Shikoni intervistën e plotë më poshtë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments