ShowBiz, Yjet

Rikthehet Angelina Shala: Publikon foto intime në shtrat me deputetin

Gjatë shtatorit bëri bujë historia e deputetit Haxhi Shala me Angelina Shalën. Fotot e publikuara nga ajo ku shfaqej krah deputetit bënë xhiron e rrjetit.

Deputeti është i martuar dhe ka dy djem, ç’ka e bëri këtë çështje edhe më të madhe. Angelina pas publikimit të fotove ka marrë shumë kërcënime, por megjithatë vazhdon ta diskretitojë atë.

Pasi ra qetësi disa kohë, Angelina është ritkthyer sërish sot duke publikuar një foto intime me deputetin ku të dy shfaqen duke u puthur në shtrat.

Më vonë ka postuar edhe një foto tjetër ku shfaqet në një lokal me deputetin teksa ai i ka hedhur dorën në qafë. Me siguri Angelina ka marrë sërish kërcënime, pasi foton e ka fshirë menjëherë.
Dy muaj më parë Angelina foli publikisht në një emision për njohjen me deputetin dhe si nisi historia e tyre. Angelina rrëfeu se e ka njohur deputetin gjatë kohës së luftës. Më pas ata ishin ndarë dhe ishin takuar rastësisht në Berlin 17 vjet më vonë.

Ajo tregoi se shkaku i ndarjes së tyre ka qenë martesa e Haxhi Shalës e ajo atë kohë nuk e dinte që ai ishte i martuar.

“Nuk e dija që ishte i martuar. E kam zbuluar pas ndarjes tonë. Ajo ishte edhe arsyeja pse ne u ndamë. Atij i kishte ardhur gruaja nga jashtë vendit dhe ai duhet të vendoste unë apo ajo. Ai u nda pa më dhënë një shpjegim. Gjatë 17 viteve kam jetuar me pikëpyetjen pse u nda”, tha Angelina atëherë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads