ShowBiz

Rihanna paraqitet me stil

Ka kohë që Rihanna nuk i ka plotësuar kushtet për t’u paraqitur me stil

Por, kësaj radhe ka goditur në shenjë.

Këngëtarja nga Barbadosi është paraqitur sportive dhe me stil gjatë një paraqitje të saj në NYC.

Rihanna, ditëve të fundit, është paraqitur me një stil ndryshe dhe nuk ka zgjuar kërshërin e mediave.

Por, kësaj radhe po, pasi që atletet që kishte të veshur bashkë me tuta e kthyen atë Rihannan e vjetër që jemi mësuar ta shohim si rebele dhe të bukur.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads