Futboll, Sport

Reali ofron Balen dhe Kroosin për Neymarin

200 milionë euro dhe Kroosin e Balen – kjo pritet të jetë oferta e Los Blancos për Neymarin.

Real Madridi është duke u përgatitur që të përfshijë Gareth Bale dhe Toni Kroos në transferimin rekord, për ta sjellë Neymarin në kryeqytetin e Spanjës, raporton Don Balon.

Ofertat e Florentino Perezit janë refuzuar deri më tani nga Paris Saint-Germain, pasi kampioni i Ligue 1 kërkon 400 milionë për 26 vjeçarin brazilian.

Por, Perez do të tentojë të ulë atë çmim në 200 milionë duke ofruar edhe Balen e Kroosin.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads