Ballina ShowBiz Rashel Kolaneci përvëluese, publikon foto të ‘rrezikshme’ për zemrën tuaj

Rashel Kolaneci përvëluese, publikon foto të ‘rrezikshme’ për zemrën tuaj

1589
0
SHPËRNDAJE

Ish velina e ‘Xing’ i ka vënë flakën rrejtit me postimet e saj përvëluese.

Rashel Kolaneci është shfaqur me bikini duke nxjerrë në pah  linjat e saj perfekte. Më tunduese se kaq nuk e kishim parë prej kohësh Rashelin.

Ajo ka qenë gjithmonë e sulmuar nga mediat, e akuzuar se përdor fotoshop apo është perfekte pasi u nënshtrohet operacioneve.

Por këto foto kanë marrë reagime të menjëhershme dhe të shumtë kanë qenë fansat që e kanë adhuruar trupin e saj.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments