Ballina ShowBiz Ramiz Lladrovci ka pritur në takim, fituesen e garës në Kosovë për...

Ramiz Lladrovci ka pritur në takim, fituesen e garës në Kosovë për Miss world, Rreze Dautaj

1191
0
SHPËRNDAJE

Postimi i plotë

Sot, me kënaqësi kam pritur në takim, fituesen e garës në Kosovë për Miss world, Rreze Dautaj, vajza jonë nga komuna e Drenasit, e cila përfaqëson tërë bukurinë magjike të vajzave tona.

Presim që në Kinë, Rrezja të përfaqësoj sa më denjësisht bukurinë, në mesin e bukurosheve të botës. Edhe pse Rrezja me prindërit shqiptar, është e rritur në Suedi, kurrë nuk e harroi Kosovën dhe është krenare se është shqiptare nga Drenica.

Në emër të qytetarëve të Drenasit, ia dhashë mirënjohjen e cila shpreh respektin tonë për të, prezantimin e saj kudo që punon dhe angazhohet si vajzë krenare e Drenicës.

Krenar me Ty Rreze. Suksese!

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments