ShowBiz

PYETJA E GAZETARIT VË NË SIKLET LUANA VJOLLCËN, JA SI I PËRGJIGJET AJO

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të moderatores Luana Vjollca ka qenë edhe gazetari i showbizit Ervin Kurti.

Në lojën “Mos më mbaj me hatër” të ftuarit duhet të zgjidhnin midis tre personazheve, se me kë do të kalonin një natë, me kë do të martoheshin dhe kë do të eleminonin.

Por gjatë lojës në një çast gazetari Kurti iu kthye Luanës dhe e pyeti “me kë do të flije” dhe moderatorja pasi shtangu për një moment u përgjigj: “Kur të prezantosh ti emisionin tënd dhe të vi unë si e ftuar, do të të përgjigjem për këtë”

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads