ShowBiz

Puthje dhe prekje pa kufi, si kënaqen turistët me vajzat tajlandeze

Tajlanda shpesh është ndalesa e parë për britanikët që pëlqejnë një festë ekzotike dhe jo vetëm.

Qëndrimi i vendit ndaj alkoolit ka tërhequr një numër të madh turistësh, të cilët dëshirojnë të kalojnë disa ditë pushimi pa shpenzuar shumë për pije dhe festat që kalojnë jo pak herë çdo limit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads