Ballina Muzike Publikohet ‘S’ka konkurencë’ nga Rina ft Fero (VIDEO)

Publikohet ‘S’ka konkurencë’ nga Rina ft Fero (VIDEO)

562
0
SHPËRNDAJE

Fero dhe Rina Balaj kanë publikuar projektin e tyre të ri ‘S’ka Konkurencë’, shkruan Magazina.al.

Kësaj radhe, Rinën e sjellë në një tjetër dimension atë të reperes. E madje, kënga konsiderohet të jetë diss, ndaj dy ish antarëve të labelit ‘On Records’, Mozzik dhe Getinjo ku një pjesë e këngëtares thotë që “Unë e di shumë mirë ti s’je Montana”,  e cila prek këngën e reperit Getinjo, “Tony Montana”.

Pas largimit të tyre, mbase edhe këta të fundit zgjedhin këtë mënyrë për të thumbuar reperët në fjalë.

Megjithatë, kënga ka filluar të pëlqehet dhe pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments