Ballina Jetë Provokon Ilda Bejleri, del vetëm me këmishë

Provokon Ilda Bejleri, del vetëm me këmishë

430
0
SHPËRNDAJE

Ilda Bejleri është një prej moderatorëve me joshëse dhe më të komentuara për format e saj trupore.
Pavarësisht debatit për veshjen me Mustafa Nanon, ajo nuk ka hequr dorë prej tyre por madje i ekspozon edhe më tepër në rrjetet sociale.

Pikërisht sic ka ndodhur edhe së fundmi.

Në profilin e saj në Instagram, Ilda ka publikuar një foto e veshur me një këmishë ngjyrë bojëqelli, që e tregon mjaft sensuale.

Ilda di sesi të marri vëmendjen e të gjithëve.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments