ShowBiz

Provokon Elvana Gjata, do ju lërë pa fjalë e veshur me të kuqe!

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet mjaft joshëse dhe provokuese.

E veshur e gjitha me të kuqe, Elvana dukej mjaft seksi dhe në formë. Këngëtarja, e cila vijon karrierën e saj jashtë vendit po shijon ende frutet e publikimit të 6 këngëve të reja të realizuara në koncertin që realizoi në Tiranë  në 3 shkurt,  datë e cila përkon me ditëlindjen e saj

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads