Ballina, Kosovë, Lajme

Pritet të bie mbi gjysmë metre borë në Kosovë

Reshje të mëdha të borës pritet të bien sonte e nesër në Kosovë.

Sipas parashikimeve meteorologjike, nga para agimit të të mërkurës e deri në të enjten vonë, në Kosovë do të bie borë nga 40 deri 60 centimetra.

Rrugët do të jenë të rrëshqitshme andaj keni kujdes në qarkullim sonte dhe nesër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads