Ballina ShowBiz Premierë: “Si më parë” nga Greta dhe Gena (VIDEO)

Premierë: “Si më parë” nga Greta dhe Gena (VIDEO)

308
0
SHPËRNDAJE

Është publikuar projekti më i ri nga Greta Koçi në bashkëpunim me Genën.

“Si më parë” quhet kënga e cila i bëri bashkë artistët për herë të parë.

Projekti është nën vulën e United Records, dhe vjen i shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments