Home Magazina Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha...

Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha çifteve

92
0
SHARE

Po provoni një pozicion të ri imtim për ditën e Shën Valentinit? Pozicioni ‘sanduiç’ mund t’iu ndihmojë.

Dita e Shën Valentinit mund të jetë vetëm disa ditë larg, por pse të mos e festoni javën e dashurisë me një pozicion të ri në shtrat.

Tentimi i pozitave të ndryshme është një mënyrë e mirë për të rigjallëruar pasionin në marrëdhënie intime.

Sipas ekspertit të marrëdhënieve Sammi Cole, pozicioni i seksit ‘sanduiç’ është i jashtëzakonshëm nëse jeni duke kërkuar një pozicion më të ngushtë dhe më të pëlqyeshëm.

Për ta praktikuar pozicionin, juve iu duhet të shtriheni me partnerin mbi ju, ndërsa ai penetron nga mbrapa.

Më pas, mbani këmbët e mbyllura së bashku me të tij, kështu që mund të qëndrojnë jashtë këmbëve tua.

Ky truk e bën këtë pozicion më emocionuese meqenëse krijoni intimitet ende më shumë përmes këmbëve.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of