Home Magazina Postoi foton provokuese në banjo, fansat kapin detajin e çuditshëm në foton...

Postoi foton provokuese në banjo, fansat kapin detajin e çuditshëm në foton e Rinës

142
0
SHARE

Ajo u shfaq në një këngë me Feron dhe duhet thënë se shkaktoi jo pak bujë në showbiz.

Vetëm 19 vjec, Rina sot numëron një numër fansash dhe klipesh.

Ama ditën e sotme Rina ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shfaqet shumë seksi duke pozuar në pasqyrën e tualetit.

Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj. Reperja ndonëse ndodhet në tualet mban në dorë mikrofonin, e ky detaj nuk ka mbetur pa u komentuar.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of