Ballina ShowBiz Poni publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj

Poni publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj

317
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e muzikës popullore me një zë mjaft të veçantë ka befasuar fansat me publikimin e fundit.

Poni gjatë gjithë kohës është në një hap me modën më të fundit dhe vështirë të gjesh në profilin e Instagramit një foto ku pamja e saj të ketë diçka që nuk shkon.

Por këtë herë këngëtarja  ka befasuar duke postuar një foto pa grim, e sapo dalë nga pishina.

Me këtë pamje vështirë të njihet.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments