Ballina, Lajme, Shqipëri

POLITIKANI SHQIPTAR GJENDET I VDEKUR NË NJË DHOMË HOTELI

Ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë një lajm të rëndë përmes rrjetit social, i cili i ka ardhur nga një qytetar.

Përmes një postimi, Berisha shkruan se është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në Mat, kryetari i PS-së së zonës, Abdulla Cuka.

Statusi i plotë:

Kryetari i PS gjendet i vdekur ne hotel!

Mister shkaku i vdekjes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Dr. Berisha! Para pak ditesh rreth mesdites u gjet i vdekur nudo ne ish hotel Turizem “Mati” kreu i P.S njesia administrative Lis dhe njeherazi pagator i pensioneve ne kete njesi prane Postes Mat.

Thuhet se po hetohet nga prokuroria por asgje nuk eshte bere publike se c’ka ndodhur. Gjithashtu thuhet se Abdulla Cuka personi ne fjale ka prenotuar 2 ore dhomen ne kete Hotel me nje partnere qe mbetet anonim.

Edhe par 3-4 muajsh kreu i P.S. Shlli njesia Adm. Macukull goditi me arme zjarri punonjesit e sherbimeve Bashkia Mat kur po pushonin duke ngren dreke dhe mbeten te vdekur 3 prej tyre ku katastrofa do te ishte akoma me e madhe po te mos kishte nderhyre k/plaku i fshatit. Doktor, ja pra kush jan kreret socialisht ne Mat, pasi dhe vete kreu dhe kordinatori i tyre A. Malaj nuk eshte as me pak dhe as me shume i tille. Falem.per mirekuptin, mund te investigoni por per arsye te # mund te ruani aninomatin e identit tim, jo per frike por ashtu eshte konteksti. Te fala e te mira.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads