Receta Gatimi, Shendetesi

Pija kundër yndyrës, për humbje ekstreme të peshës deri në 10 kg

Një nga proceset më të vështira është padyshim procesi i humbjes së peshës. Të gjithë dëshirojmë të hamë, por disa prej nesh fitojnë më shumë peshë. Për të ndaluar këtë, duhen bërë disa ndryshime në mënyrën e jetesës dhe në mënyrën se si ushqeheni

Për këtë, do t’ju paraqesim një mënyrë që ju ndihmon në përshpejtimin e procesit të humbjes së peshës shpejt dhe në mënyrë efektive. Kjo pije përgatitet me përbërës që ju i përdorni në përditshmërinë tuaj Ajo ka aftësinë të shkrijë të gjitha yndyrnat dhe në të njëjtën kohë të përmirsojë shëndetin tuaj. Sipas njerëzve që e kanë provuar, rezultatet e kësaj recete kanë qenë të mahnitshme

Përbërësit:

1 gotë uji
1 lugë gjelle lëng limoni
2-3 lugë gjelle xhel Aloe Vera
1 lugë gjelle mjaltë
1 lugë çaji xhenxhefil pluhur

Udhëzime:

Shtoni xhelin e Aloe Verës në një gotë me ujë. Hidhni më pas lëngun e limonit dhe xhenxhefilin pluhur Shtoni mjaltin dhe përziejini mirë të gjithë përbërësit. Pijeni në mëngjes në stomak bosh

Rezultatet do të shfaqen vetëm pas disa përdorimesh dhe ju do të habiteni nga ndryshimi në organizmin tuaj

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads