Ballina, ShowBiz

Pesë shtëpi dhurohen sot nga Halil Kastrati dhe Capital T

Janë dorëzuar pesë çelësa për shtëpi të reja.

Humanisti Halil Katrsati dhe reperi Capital T kanë dhuruar pesë shtëpi të reja.

Sot Halil Kastratit nga shoqata “Jetimat e Ballkanit” bashkë me reperin Capital T kanë vendosur që t’i gëzojnë pesë familje në kushte të vështira me shtëpi të reja.

Lajmin e ka bërë të ditur reperi përmes një postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads