ShowBiz

Përderisa Tayna ka të ftohtë, Rina kështu i reziston borës, duke i bërë edhe “Diss” asaj

Rina Balaj dhe Tayna janë dy këngëtaret më të reja në estradën Kosovare.

Por që nga paraqitja e tyre e parë në skenë, arritën që të bëjnë jehonë të madhë mediatike, shkruan Kosovarja.

Emri i tyre u shtyp jashtëzakonisht shumë nga shtypi rozë, jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe per ngacmimet e shumta.

Kjo pasi që ato gjithmonë e kanë parë veten si konkurrenten më të fortë, krahas tjetrës, madje duke i sjellë edhe njëra tjetrës “Dissa” nga më të ndryshmet.

Por mesa duket ato nuk kanë të ndalur, me skandalet e tyre, kushtuar njëra tjetrës.

Së fundmi, Rina ka publikuar një video, me një fustan tejet të shkurtë, në pikë të borës, ku shihet se i ka rezistuar mjaft asaj, duke e bërë që të shkrihet edhe bora nga hapat e saj.

Rina Balaj

Опубліковано Albania Viral Понеділок, 17 грудня 2018 р.

Kjo video sigurisht, që nuk ka ardhë rastësisht nga ajo.

Pasi që Tayna para disa ditës është paraqitur e mbuluar e tëra, kjo pasi që ajo e ndjente thellë në shpirt motin e ftoftë.

Rina edhe këtë herë goditë në shigjetë, por pasi që ta shikojë Tayna këtë video, natyrisht që pritet ndonjë skandal edhe prej kësaj, po cili do të jetë se…

Hë, çfarë mendoni ju?

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads