Home Fun Pasi u bë virale në rrjete sociale, reagon Ismet Munishi

Pasi u bë virale në rrjete sociale, reagon Ismet Munishi

216
0
SHARE

Kjo ishte arsyeja që shtyri Ismet Munishin të reagoj ne fb:

Ismet Munishi ka thënë se portale të ndryshme kanë keqpërdorë deklaratat e tij lidhur me transferimin e Cristiano Ronaldos te Juventusi. Për këtë arsye, dhe për të sqaruar gjithçka, ai e ka bërë një postim në profilin e tij në Facebook.

 

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of