Ballina ShowBiz Pasi u bë bjonde, Encën e gjen ‘belaja’

Pasi u bë bjonde, Encën e gjen ‘belaja’

345
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë transformimin më të guximshëm.

Ajo është kthyer në bionde dhe kjo i ka kërkuar shumë kohë dhe mund këngëtares.

Nëse kishit menduar se ajo i merr vendimet menjëherë këtë herë ka treguar se flokët janë pika e saj e dobët, madje i ka cilësuar të shenjta.

Por ky ndryshim i ka sjellë shumë frymëzim këngëtares

“Kam shkruar dy hite të reja sot, këto flokët e reja po më sjellin shumë energji”. ka shkruar Enca në postimin e saj.

Kjo do të thotë se pas këngës ‘Dua’ do të presim ndonjë çudi tjetër nga Enca.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments