ShowBiz

Pasi pozoi nudo, Tika ju tregon nënën e saj

Tika Camaj ka ndarë në rrjetet sociale një foto krah të ëmës.

Nëna e saj duket po aq tërheqëse dhe mjaft elegante, si vajza e saj modele.

Shqiptarja që është pjesë e modeleve të Victoria’s Secrets është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan gjithmonë momentet e saj më argëtuese më miqtë.

Ndër të preferuarat mbeten postimet ku ajo ekspozon trupin e saj elegant. Ndër të fundit Tika ka pozuar krejtësisht nudo dhe ka ngjallur mjaft reagime.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads